جلالی: کریمی قطعاًمقابل پرسپولیس بازی می کند/ سخت تریت قرعه، برای تراکتوراست

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه سه بازی از چهار بازی ابتدایی تیمش در شروع لیگ برتر خارج از خانه است، از بازی کردن علی کریمی مقابل پرسپولیس خبر داد و گفت: ما برای شروع خوب در مسابقات لیگ مصمم هستیم.

مجید جلالی در خصوص قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و مصاف تراکتورسازی با پرسپولیس در هفته اول اظهار داشت: اگر به برنامه بازی‌ها نگاه کنید متوجه می‌شوید تا هفته چهارم سخت‌ترین جدول و قرعه برای تراکتورسازی است. بازی اول ما با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی است. سپس باید به تبریز برگردیم و با گسترش فولاد بازی کنیم. بعد از آن هم باید در اصفهان به مصاف سپاهان و ذوب آهن برویم.

وی تاکید کرد: ما تا هفته چهارم، سه بازی خارج از خانه برگزار خواهیم کرد. البته من این را برای تراکتورسازی یک فرصت برای اثبات شایستگی‌ها و ظرفیت‌های خودمان می‌دانم. به هر حال ما برای شروع خوب در لیگ برتر مصمم هستیم.


جلالی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا علی کریمی مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد یا خیر، گفت: چه دلیلی دارد که کریمی برابر پرسپولیس بازی نکند؟ کریمی در قراردادش هیچ بندی در این خصوص ندارد و قطعا مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد.♣♣♣♣

              آییــــــــــــــنۀ تراکتور آرزو میکند:

    شروع طوفانی در اول لیگ وکسب قهرمانی درآخر لیگ

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها